دستورالعمل سی و نهمین جشنواره فرهنگی و هنری فردا

دستورالعمل سی و نهمین جشنواره فرهنگی و هنری فردا

سلام علیکم

بااحترام وصلوات برمحمّد وآل محمّد

دستورالعمل سی و نهمین جشنواره فرهنگی و هنری فردا ویژه تحصیلی ۱۳۹۹-۱۴۰۰ بانضمام  پیوست جداول عناوین رشته ها و گرایش های جشنواره بصورت غیر حضوری با شرایط ذیل جهت اطلاع و اقدام ارسال می گردد.

موضوع جشنواره فرهنگی و هنری:

به غیر از بخش “نقد” که موضوعات آن متعاقباً اعلام خواهد شد، در سایر رشته ها و گرایش های جشنواره انتخاب موضوع آزاد است و دانش آموزان می توانند برابر نظر و سلیقه خود در هر زمینه ای به خلق اثر بپردازند.

نکته : به سبب اهمیت دو طرح مصباح الهدی(با محوریت امام زمان (عج) و طرح کوچ( کاهش وزن و چاقی دانش آموزان)، پیشنهاد موگردد به عنوان موضوع فعالیتهای هنری قرار گیرد.

ضوابط:

  1. برگزاری جشنواره در تمامی مراحل مدرسه، منطقه/ استان و کشور به صورت غیر حضوری انجام خواهد شد.
  2.  ثبت نام و ارسال آثار حتماً از طریق سامانه همگام تا تاریخ ۹ بهمن ۱۳۹۹ انجام شود  و شبکه شاد برای اطلاع رسانی و تشویق دانش آموزان به حضور و اجرای آنلاین جشنواره در مراحل مختلف مورد تاکید است.
  3. در این دوره از جشنواره اجرای برنامه های گروهی به دلیل شرایط خاص کشور امکان پذیر نبوده و در صورت تغییر شرایط متعاقبا” اطلاع رسانی خواهد شد.
  4. در کلیه گرایش ها و رشته ها ی جشنواره امسال تاکید بر اجرای اثر به صورت تک نفره و با رعایت پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی مورد انتظار است.
  5. رشته و گرایش هایی که از طرف کانون می توان شرکت نمایند پیوست می باشد.
  6. فرمهای داوری و مقررات جشنواره پیوست می باشد.
  7. آثاری که به مرحله کشوری راه پیدا می کنند از طرف معاونت پرورشی و فرهنگی استان تقدیر خواهند شد.
  8. کانال جشنواره فرهنگی و هنری در شبکه شاد به نشانی @fardafestival برای اطلاع رسانی اخبار و برنامه های جشنواره مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
  9. اطلاعات تکمیلی متعاقباً ارسال خواهد شد.