طرح همدلی در هنرستان کاردانش کارآفرینان

عرض سلام و ادب و احترام دارم خدمت دانش آموزان عزیز و اولیای گرامی
هنرستان کارآفرینان در نظر دارد طرح همدلی را که در سراسر کشور در حال اجرا میباشد را برای دانش آموزان نیازمند اجرا نماید.
برای این طرح همدلی در شرایط کرونایی لیستی از دانش آموزان نیازمند تهیه شده و این لیست به صورت محرمانه دراختیار هنرستان قرار دارد و به جهت شفافیت و آمار دقیق روز شنبه به رویت نماینده معلمان و انجمن اولیای مدرسه خواهد رسید.
هنرستان در نظر دارد مبلغی را از حساب مدرسه به همراه کمک های نقدی که توسط خیرین به حساب مدرسه واریز میگردد را به این موضوع اختصاص دهد و به اندازه مبلغ جمع آوری شده سبد کالا و ارزاق برای دانش آموزان نیازمند تهیه و توزیع نماید.
خیرینی که تمایل دارند در این موضوع انسان دوستانه شرکت کنند میتوانند به صورت کاملا اختیاری و در حد توان هر مبلغی که مد نظرشان است را به شماره حساب :
۴۱۵۰۱۶۳۸۸۸۰۰۹
به نام هنرستان کاردانش کارآفرینان نزد بانک ملی شعبه ملارد واریز نمایند و یا اینکه در هفته آینده در روز های شنبه، دوشنبه و چهار شنبه به صورت حضوری از ساعت ۹ صبح تا ۱۲ به هنرستان تشریف آورده و توسط دستگاه پوز در هنرستان کارت بکشند.
لازم به ذکر است به جهت شفافیت و اطلاع از مبلغ جمع آوری شده خیرین میتوانند تصویر رسید پرداختی خود را به لینکی که در روز شنبه به بعد قرار میدهم ارسال نمایند و طبق صورتحساب بانکی از حساب مدرسه کلیه واریزی های که در بازه زمانی اعلام شده به موضوع تهیه سبد کالا برای نیازمندان اختصاص خواهد یافت.

مدت زمان جمع آوری کمک های نقدی به مدت یک هفته از تاریخ ۱۴ آذر سال نود و نه لغایت ۲۱ آذر سال ۹۹ میباشد.

🔴لازم به ذکر است اگر دانش آموزانی جزییات فرم مشخصات ثبت نامی ابتدای سال را کامل پر نکرده اند و درخواست کمک دارند به طوری که از لیست موجود در هنرستان از قلم افتاده اند اطلاعات هویتی خود را در قسمت طرح همدلی به آدرس اینترنتی

صفحه نخست


به همراه مستنداتی چون کارت تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد و …. ارسال نمایند.
و همچنین دانش آموزانی که بنا به هر دلیلی به علت عدم دسترسی به موبایل و کامپیوتر و … برای دنبال کردن شبکه شاد و دروس خود درخواست کمک دارند اطلاعات و مشخصات خود را به آدرس اینترنتی بالا ارسال نمایند تا بررسی گردد و در صورت لزوم هنرستان طبق قوانین و اختیارات خود اقدام کند.

تمامی اطلاعات ارسالی توسط دانش آموزان و اولیای محترم به صورت محرمانه می باشد.

آیدی تلگرام نمایندگان انجمن اولیای هنرستان به جهت ارسال تصویر پرداختی وهمچنین ارتباط اولیای دانش آموزان با هنرستان کاردانش کارآفرینان برای ارسال نظرات و پیشنهادات و انتقادات.🔻
@Bakhtiyari6633
@M13640000

رسانه هنرستان باشید و به همه دانش آموزان و همکلاسی هایتان اطلاع رسانی کنید.

باتشکر
مدیریت هنرستان کاردانش کار آفرینان